جایی برای شنیدنِ خلاصه‌ی کتاب‌ها

موسیقی‌های قسمت پنجم

  1. موسیقی ابتدایی پادکست اثری است از آهنگساز مشهور انیو موریکونه (ENNIO MORRICONE) با عنوان Mystic and Severe که متعلقه به فیلم Death Rides a Horse محصول سال ۱۹۶۷
  2. موسیقی بعدی عنوانش هست Cielito lindo که یک موسیقی بسیار معروف مکزیکی است که توسط Quirino Mendoza y Cortés درگذشته ۱۹۵۷ ساخته شده و اجراهای بسیاری از اون موجوده، اجرای استفاده شده در پادکست متعلقه به گروه Divididos که یک گروه راک آرژانتینیه. محسن نامجو هم از این اثر در آلبوم آخ یا Oy استفاده کرده. Cielito به معنای زیبا، بانمک، دوست داشتنی و شیرین و lindo هم به معنای دلبر می‌تونه ترجمه بشه.
  3. موسیقی بعدی آهنگ دو موج سیاه متعلق به گروه راک ایرانی منهای یک یا Minus 1 هستش.
  4. موسیقی چهارم از Cat Power با عنوان The greatest از Cat Power خواننده آمریکاییه که در فیلم My Blueberry Nights که فیلمی عاشقانه با بازی Norah Jones, Jude Law و Natalie Portman و با کارگردانی Kar-Wai Wong اجرا شده.
  5. Hallelujah توسط لئونارد کوهن (Leonard Cohen) خواننده کانادایی ساخته شده و اولین بار در آلبوم Various Positions و در سال ۱۹۸۴ منتشر شد.
  6. موسیقی بعدی تم اصلی موسیقی فیلم In The Mood Of Love باز هم ساخته Kar-Wai Wong است.
  7. موسیقی بعدی با نام Come Here از Kath Bloom خواننده آمریکایی است که در آلبوم Moonlight و در سال ۱۹۸۴ منتشر شد. این موسیقی رو من اول بار در فیلم Before Sunrise شنیدم به کارگردانی Richard Linklater که شروع سه‌گانه بسیار بسیار عالی این کارگردانه که دو تای بعدیش به نام‌های Before Sunset و Before Midnight به فاصله هر ده سال و با همان هنرپیشه‌های اصلی ساخته می‌شه یعنی Ethan Hawke, Julie Delpy.
  8. موسیقی فیلم چهارشنبه سوری ساخته پیمان یزدانیان، فیلم چهارشنبه سوری هم ساخته اصغر فرهادی است با تم خیانت و دروغ.
  9. آهنگ Dance Me To The End Of Love متعلق به لئونارد کوهن و از آلبوم Various Positions ساخته شده در ۱۹۸۴.

بعضی از این موسیقی‌ها رو می‌تونید از طریق باکس زیر بشنوید:

نظر بدهید