جایی برای شنیدنِ خلاصه‌ی کتاب‌ها
پادکست خلاصه کتاب کودتا یرواند آبراهامیان

موسیقی‌های اپیزود دهم

۱- موسیقی آغازین اپیزود قطعه‌ای است از موسیقی فیلم Gladiator ساخته Hans Zimmer آهنگساز آلمانی که موسیقی ۱۵۰ فیلم رو ساخته و بخاطر موسیقی این فیلم به همراه Lisa Gerrard جایزه گلدن کلوب رو گرفتند. نام این قطعه هست Sorrow.

2- موسیقی بعدی، موسیقی سریال The Leftovers است که بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ و در سه فصل ساخته و پخش شده و تم اصلی داستان ناپدید شدن یکباره ۲ درصد از جمعیت زمینه، سریال بسیار عجیبیه و موسیقی بسیار فوق العاده‌ای داره که ساخته Max Richter آهنگساز انگلیسی آلمانی تبار هست.

۳- موسیقی بعدی از مجموعه موسیقی فیلم Inception به کارگردانی Christopher Nolan انتخاب شده، موسیقی این فیلم رو هم Hans Zimmer ساخته و عنوان این قطعه هست Dream Is Collapsing.

4- موسیقی بعدی با نام Bang Bang از Nancy Sinatra است که در فیلم Kill Bill ساخته Quentin Tarantino استفاده شده است.

۵- موسیقی بعدی هم دوباره متعلق به سریال The Leftovers است.

۶- موسیقی بعدی، موسیقی پایانی فیلم A Fistful of Dollars یا یک مشت دلار ساخته Sergio Leone است، این موسیقی ساخته آهنگساز برجسته Ennio Morricone است.

۷- موسیقی بعدی با نام Song For Eli و ساخته Andrea Bauer است که در فیلم درباره الی استفاده شده است.

۸- موسیقی پایانی از مجموعه موسیقی فیلم Requiem for a Dream یا مرثیه‌ای برای یک رویا انتخاب شده است که عنوانش هست Lux Aeterna. این فیلم ساخته Darren Aronofsky و محصول سال ۲۰۰۰ است. موسیقی این فیلم را هم که بسیار معروف و شناخته شده است clint mansell آهنگساز انگلیسی ساخته است.

بعضی از این موسیقی‌ها رو می‌تونید از طریق باکس زیر بشنوید:

نظر بدهید