جایی برای شنیدنِ خلاصه‌ی کتاب‌ها
پادکست خلاصه کتاب کودتا یرواند آبراهامیان

موسیقی‌های اپیزود دهم

  1. موسیقی آغازین اپیزود قطعه‌ای است از موسیقی فیلم Gladiator ساخته Hans Zimmer آهنگساز آلمانی که موسیقی ۱۵۰ فیلم رو ساخته و بخاطر موسیقی این فیلم به همراه Lisa Gerrard جایزه گلدن کلوب رو گرفتند. نام این قطعه هست Sorrow.
  2. موسیقی بعدی، موسیقی سریال The Leftovers است که بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ و در سه فصل ساخته و پخش شده و تم اصلی داستان ناپدید شدن یکباره ۲ درصد از جمعیت زمینه، سریال بسیار عجیبیه و موسیقی بسیار فوق العاده‌ای داره که ساخته Max Richter آهنگساز انگلیسی آلمانی تبار هست.
  3. موسیقی بعدی از مجموعه موسیقی فیلم Inception به کارگردانی Christopher Nolan انتخاب شده، موسیقی این فیلم رو هم Hans Zimmer ساخته و عنوان این قطعه هست Dream Is Collapsing.
  4. موسیقی بعدی با نام Bang Bang از Nancy Sinatra است که در فیلم Kill Bill ساخته Quentin Tarantino استفاده شده است.
  5. موسیقی بعدی هم دوباره متعلق به سریال The Leftovers است.
  6. موسیقی بعدی، موسیقی پایانی فیلم A Fistful of Dollars یا یک مشت دلار ساخته Sergio Leone است، این موسیقی ساخته آهنگساز برجسته Ennio Morricone است.
  7. موسیقی بعدی با نام Song For Eli و ساخته Andrea Bauer است که در فیلم درباره الی استفاده شده است.
  8. موسیقی پایانی از مجموعه موسیقی فیلم Requiem for a Dream یا مرثیه‌ای برای یک رویا انتخاب شده است که عنوانش هست Lux Aeterna. این فیلم ساخته Darren Aronofsky و محصول سال ۲۰۰۰ است. موسیقی این فیلم را هم که بسیار معروف و شناخته شده است clint mansell آهنگساز انگلیسی ساخته است.

بعضی از این موسیقی‌ها رو می‌تونید از طریق باکس زیر بشنوید:

نظر بدهید